Wykorzystaj 50 niezawodnych tytułów webinara i przyciągnij swoich wymarzonych klientów!

Nie męcz się z wymyślaniem tytułu!
Wykorzystaj gotowce i szablony, aby błyskawicznie napisać idealny tytuł webinara i zacząć promocję!

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK:
50 tytułów webinarów + 5 schematów generowania tytułów:

Odkryj 50 gotowych tytułów, które możesz łatwo zastosować do promocji swojego webinaria, podmieniając tylko kilka słów.

Zastosuj 5 sprawdzonych schematów generowania niezawodnych tytułów webinatów, które pokażą odbiorcy to, czego szuka.

Poznaj niezbędne elementy, o które musisz zadbać przy tworzeniu atrakcyjnego tytułu webinara,

Oszczędzaj czas, energię i uruchom kreatywność przy wymyślaniu tytułów swoich webinarów.

Dla kogo przygotowałam listę 50 tytułów i schematy na ich generowanie?

Przed Tobą pierwszy webinar?

Świetnie, dzięki tej liście jedna super ważna i dla wielu trudna sprawa będzie załatwiona w kilka minut!

Prowadzisz webinary, ale idzie opornie?

Skorzystaj z listy, aby przygotować ciekawe tytuły webinarów, ułatwić sobie promocję i zainspirować się do nowych pomysłów!

Webinary to Twoja codzienność?

Sprawdź, czy nie popadasz w rutynę i czy możesz wykorzystać nowe pomysły na tytuły, aby przyciągnąć właściwych uczestników webinarów.

Magdalena Pawłowska

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 200.000 pobrań).

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Przychód w biznesie Magdaleny za rok 2019 r. wyniósł 1.700.000 zł, a w 2020 r. 1.900.000 zł na sprzedaży kursów online i szkoleń.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Pobierz bezpłatnie „50 niezawodnych tytułów webinarów, które przyciągną uczestników” i przygotuj genialny tytuł na najbliższy webinar!

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do listy 50 niezawodnych tytułów webinarów: